2.X tradicionāli notika kā Pašpārvaldes diena- darbu plānoja jaunievēlētā skolas vadība no 12.klasēm -direktors Andris Rozmiaņecs, mācību pārzinis Mārcis Melnis, vietnieks audzināšanas darbā Artūrs Minkevičs un jaunie skolotāji, kas godprātīgi novadīja divas pilnas mācību stundas. Kā uzzinājām nobeigumā, bija uzrakstīti 22 paskaidrojumi par dažādiem uzvedības pārkāpumiem.
Bet skolotājus no rīta pie parādes durvīm foajē, kura noformējums lika uzreiz saprast , ka esam uzkāpuši uz kuģa klāja, sagaidīja formās tērps personāls- 11.klases skolēni – katrs saņēma iekāpšanas karti un pašgatavotu buru laiviņu ar vēlējumiem dāvanā, un svinīgi tika pavadīts uz savu kabinetu. Parādes kāpnes bija rotātas ar ziediem, bet 1.stāva foajē mūs sagaidīja lielais plakāts ” Sveicam uz klāja!” un Raimonda Kūzika simboliskie zīmējumi- veltīti visām metodiskajām komisijām.
Pie zāles skolotājus sagaidīja 5.-8.klašu Skolēnu padomes sarūpētais ” Labo vēlējums rats” ar novēlējumiem un komplimentiem svētku dienā, kā arī un mazs saldumuiņš. 1.stundā skolotāji tikās zālē, ko 10.klase bija lieliski izrotājusi atbilstoši jūras tēmai, skolotāji tika sadalīti 4 komandās un spēle ” Mana dziesma” ar vadītājiem Diānu Tīrumnieci un Ralfu Vēberu varēja sākties. Skolēni bija iepriekš aptaujājuši skolotājus par viņu mīļākajām dziesmām ,un izrādījās, ka tieši tās dziesmas tika izmantotas dažādos konkursos . Konkurss ritēja spraigi, vairāk varēja ” izcelties” tie, kas biežāk klausās radio. Inta Balode un Inta Noriņa varēja parādīt savas prasmes, spēlējot melodijas uz ksilofona, visi kopā minēja dziesmas, mēģināja restaurēt dziesmu tekstus, uzminēt dziesmu ačgārnos tekstus. Finālā sacentās divas veiksmīgākās komandas, bet uzvarēja tikai viena -4.komanda, kur aktīvākie minētāji bija Līga Siliņa, Dace Kaša, Ruta Valeniece.
Nobeigumā skolotāji kopā ar 11.klasi vienojās kopīgā dziesmā- un tā bija neviena cita kā R.Paula ” Nepareizā dziesma” , un skanēja pavisam pareizi, turklāt ļoti sparīgi un skanīgi.
Pēc skolēnu novadītajām stundām skolotājus sveica skolas koris- pārsteigums, jo meitenēm bija pievienojušies puiši, un pa īso laiku bija paspējuši sagatavot trīs jaunas dziesmas diriģentes Katrīnas Borozdinas vadībā. Pārliecinoši izskanēja dziesma ” Melna čūska” no K.Lāča dziesmu cikla,kas skanēja šīs vasaras Dziesmu svētkos, kur sadziedājās puiši un meitenes, turklāt paspējot to ritmiski izplaudēt . Emocionālus brīžus klausītājiem sagādāja nākamā dziesma meiteņu izpildījumā – iespējams smalkākā sieviešu kora dziesma latviešu kora mūzikas vēsturē- meitenes ļoti izjusti nodziedāja Emīla Dārziņa ” Nāru dziesmu” . Nobeigumā īsti piemērota gadalaikam un noskaņai tika atskaņota R.Paula ” Kā senā dziesmā”.
Tad savu runa teica jaunais skolas direktors, ar MK noteikumu citātiem un izrakstiem no standarta A.Rozmiaņecs pamatoja šīs dienas stundu izvēli. Ar iespaidiem par stundu vadīšanu dalījās brāļi Arnis un Kārlis Leimaņi, pateicoties skolotājiem par iemaņām, kas palīdzējušas novadīt stundas. Pateicības vārdus no skolotāju puses teica direktora vietniece Santa Čiževska, saņemot vidusskolēnu dāvināto svētku kliņģeri, kafiju un augļus. Vēl visi skolotāji saņēma dāvanā īpaši šai dienai dizainētu grāmatzīmi (autori A. un K.Leimaņi) ar pūci-gudrības simbolu.
Pēc cienasta skolotāji devās tradicionālā Skolotāju dienas ekskursijā , šoreiz uz Zemgales pusi. Visiem iesakām apmeklēt pirmā prezidenta J.Čakstes dzimtas mājas ” Auči” un no lieliska gides stāstījum iepazīt Latvijas vēsturei tik nozīmīga cilvēka un viņa ģimenes dzīves gājumus. Tālāk mūsu ceļš veda uz Jelgavu, kur ir tik daudz atjaunotu vietu , ko apmeklēt. Mūs iepriecināja gan laiks, gan kolēģes Rutas Valenieces izsmeļošie stāsti par pilsētu, tās cilvēkiem un vēsturi.